Ons team is klein, maar razendsnel. Uw vaste contactpersoon heeft aan één woord genoeg.

In werkelijkheid is ons team veel groter. Ook de professionals die voor ons werken, horen bij team High Quality. Zijn ze goud waard? Dan zijn wij dat ook.


Ivo Neuvel

Ivo Neuvel

Commercieel Directeur
 +31 6 443 794 43
 i.neuvel@high-quality.nl

Alice Spaargaren

Alice Spaargaren

Office manager
 +31 6 112 937 76
 a.spaargaren@high-quality.nl

Rik de Krijger

Rik de Krijger

Accountmanager Noord Holland
 +31 6 467 568 95
 r.dekrijger@high-quality.nl

Freek Russchenberg

Freek Russchenberg

Accountmanager Zuid Holland / Utrecht
 +31 6 118 396 95
 f.russchenberg@high-quality.nl

Sijmen Jansen

Sijmen Jansen

Recruiter Interim Finance
 +31 6 527 530 11
 s.jansen@high-quality.nl

Guido Weltevreden

Guido Weltevreden

Recruiter Interim HRM & Management Support
 +31 6 319 549 09
 g.weltevreden@high-quality.nl

Berrit Frankema

Berrit Frankema

Recruiter werving & selectie
 +31 6 523 726 97
 b.frankema@high-quality.nl

Anouk Plug

Anouk Plug

Recruiter werving & selectie
 +31 6 293 805 19
 a.plug@high-quality.nl

Mitzey Rach

Mitzey Rach

Peoplemanager
 m.rach@high-quality.nl

Gerard Zwart

Gerard Zwart

Oprichter/ Algemeen directeur
 g.zwart@high-quality.nl

Neem contact op

Neem contact op

Wij helpen je graag.


of bel
023 - 568 9333