Ons team is klein, maar razendsnel. Je vaste contactpersoon heeft aan één woord genoeg.

In werkelijkheid is ons team veel groter. Ook de professionals die voor ons werken, horen bij team High Quality. Zijn ze goud waard? Dan zijn wij dat ook.


Rik de Krijger

Rik de Krijger

Relatiebeheerder Noord Holland / Flevoland
 06 467 568 95
 r.dekrijger@high-quality.nl

Freek Russchenberg

Freek Russchenberg

Relatiebeheerder Zuid Holland / Utrecht
 06 118 396 95
 f.russchenberg@high-quality.nl

Jasper van Leeuwen

Jasper van Leeuwen

Manager Relatiebeheer
 06 813 139 68
 j.vanleeuwen@high-quality.nl

Sijmen Jansen

Sijmen Jansen

Recruiter Interim Finance
 06 527 530 11
 s.jansen@high-quality.nl

Guido Weltevreden

Guido Weltevreden

Recruiter Interim HRM & Management Support
 06 319 549 09
 g.weltevreden@high-quality.nl

Berrit Frankema

Berrit Frankema

Recruiter werving & selectie
 06 523 726 97
 b.frankema@high-quality.nl

Anouk Plug

Anouk Plug

Recruiter werving & selectie
 06 293 805 19
 a.plug@high-quality.nl

Melvin Bernard

Melvin Bernard

Recruiter werving & selectie
 06 218 264 85
 m.bernard@high-quality.nl

Sharon Zerp

Sharon Zerp

Recruiter werving & selectie
 06 216 481 05
 s.zerp@high-quality.nl

Mitzey Rach

Mitzey Rach

Peoplemanager
 m.rach@high-quality.nl

Gerard Zwart

Gerard Zwart

Oprichter/ Algemeen directeur
 g.zwart@high-quality.nl

Lara Schroeijers

Lara Schroeijers

Office manager
 06 213 042 76
 l.schroeijers@high-quality.nl

Penny Rose

Penny Rose

Virtual Database Manager
 p.rose@high-quality.nl

Neem contact op

Neem contact op

Wij helpen je graag.


of bel
023 - 206 1500