Ons team is klein, maar razendsnel. Uw vaste contactpersoon heeft aan één woord genoeg.

In werkelijkheid is ons team veel groter. Ook de professionals die voor ons werken, horen bij team High Quality. Zijn ze goud waard? Dan zijn wij dat ook.


Gerard Zwart

Gerard Zwart

Oprichter/ Managing Director
 +31 6 282 749 94
 g.zwart@high-quality.nl

Sijmen Jansen

Sijmen Jansen

Recruiter Interim Finance
 +31 6 527 530 11
 s.jansen@high-quality.nl

Guido Weltevreden

Guido Weltevreden

Recruiter HRM & Management Support
 +31 6 319 549 09
 g.weltevreden@high-quality.nl

Berrit Frankema

Berrit Frankema

Recruiter werving & selectie
 +31 6 523 726 97
 b.frankema@high-quality.nl

Yoka Eeltink

Yoka Eeltink

Recruiter werving & selectie
 +31 6 112 937 76
 y.eeltink@high-quality.nl

Mitzey Rach

Mitzey Rach

Peoplemanager
 m.rach@high-quality.nl

Hanna den Houdijker

Hanna den Houdijker

Administratief medewerker
 h.denhoudijker@high-quality.nl