Ons team is klein, maar razendsnel. Je vaste contactpersoon heeft aan één woord genoeg.

In werkelijkheid is ons team veel groter. Ook de professionals die voor ons werken, horen bij team High Quality. Zijn ze goud waard? Dan zijn wij dat ook.


Joey Sonnemans

Joey Sonnemans

Head of Sales and Operations
 06 20073144
 j.sonnemans@high-quality.nl

Rik de Krijger

Rik de Krijger

Relatiebeheerder Noord Holland / Flevoland
 06 467 568 95
 r.dekrijger@high-quality.nl

Freek Russchenberg

Freek Russchenberg

Accountmanager
 06 118 396 95
 f.russchenberg@high-quality.nl

Thomas Ortelli

Thomas Ortelli

Relatiebeheerder Noord Brabant / Gelderland
 06 22120443
 t.ortelli@high-quality.nl

Sem Verberkt

Sem Verberkt

Recruiter Interim Finance
 06 27431864
 s.verberkt@high-quality.nl

Anouk Plug

Anouk Plug

Recruiter Interim HRM & Management Support
 06 293 805 19
 a.plug@high-quality.nl

Berrit Frankema

Berrit Frankema

Recruiter werving & selectie
 06 523 726 97
 b.frankema@high-quality.nl

Melvin Bernard

Melvin Bernard

Recruiter werving & selectie
 06 218 264 85
 m.bernard@high-quality.nl

Brett Michiels

Brett Michiels

Recruiter werving & selectie
 06 21937965
 b.michiels@high-quality.nl

Mike van Duijn

Mike van Duijn

Recruiter werving & selectie
 0615 39 71 45
 m.vanduijn@high-quality.nl

Mitzey Rach

Mitzey Rach

Peoplemanager
 m.rach@high-quality.nl

Gerard Zwart

Gerard Zwart

Oprichter/ Algemeen directeur
 g.zwart@high-quality.nl

Lara Schroeijers

Lara Schroeijers

Office manager
 06 213 042 76
 l.schroeijers@high-quality.nl

Mahsa Keshtkar

Mahsa Keshtkar

Marketing Specialist
 m.keshtkar@high-quality.nl

Penny Rose

Penny Rose

Virtual Database Manager
 p.rose@high-quality.nl

Neem contact op

Neem contact op

Wij helpen je graag.


of bel
023 - 206 1500